דבר היו״ר

Squash_2018__(399).JPG

ספורטאיות וספורטאים יקרים,

 

אין סיפוק גדול יותר מלהיות מעורב בקידומו של דבר שאתה אוהב – אבל בד בבד, תחושת האחריות לקדם ולהגיע לתוצאות, גבוהה עוד יותר.

אחרי שנים שעסקתי בדברים אחרים ובענפים אחרים, סוף סוף נפלה בחלקי הזכות לפעול למען ענף שאני אמנם שנים משחק בו, אך יותר מכך (אולי מתוך קנאה), אני מעריץ את אלה שמצטיינים בו.

לצערי רק חובבי הסקווש יודעים עד כמה הספורט הזה תובעני. מעטים, אם בכלל, הענפים הדומים לו בדרישות הפיסיות, מעטים הענפים הדומים לו בדרישות המנטליות ומעטים הענפים הדומים לו מבחינת איכות ואופי האנשים המשתתפים בו.

בגלל זה אני כאן ובגלל זה חבריי להתאחדות נמצאים כאן.

לפני שנדבר על תכניות, תקוות ומשאלות, אני רוצה להודות לכל אלה שתרמו לענף עד כה: ליו"ר היוצא, ליתר חברי ההנהלה הקודמת, לאלה שתרמו מזמנם, מכספם ולכל הדברים גם יחד. כשמדובר בענף צנוע כל כך, כזה הנחשב (בטעות) ל"עשיר" אבל בפועל חסר כל תמיכה ראוייה – הרי שהעבודה שנעשתה על ידם היא לא עניין של מה בכך, שוב, תודה!

החברים שנבחרו על ידי שחקני הסקווש התאגדו תחת הסיסמא: 'היוזמה לשינוי'. אני מעדיף להתרכז מעתה ב..."יוזמה לשדרוג".

אעשה ככל שביכולתי לשפר ולקדם את הענף בכל פרמטר אפשרי, תוך שימת דגש על הדברים הקרובים לליבי: הגדלת תקציבי הסקווש, חשיפת הסקווש לכלל הציבור, הגדלת מספר השחקנים הפעילים וטיפוח השחקנים המקצועיים שמביא לנו בעת האחרונה כל כך הרבה כבוד בזירה הבינלאומית.

הרבה אתגרים ניצבים בפנינו ובטוחני שיחד עם הצוות החדש נצליח להתקדם ולקדם את הסקווש בישראל.

רצה הגורל וכבר אליפות ישראל עומדת לפיתחנו. יהא זה סוג של מבחן שנשתדל לעמוד בו בצורה הטובה ביותר – סוג של 'קריאת כיוון' לאן פנינו ולאן אנו רוצים לשאוף ולהתקדם.

בהצלחה למתחרים, בהצלחה לכולנו, בהצלחה לסקווש!!!

בהערכה רבה,

 

אביב בושינסקי

יו"ר התאחדות הסקווש בישראל

נובמבר 2017

נאום - TEL AVIV PSA CHALLENGER, רחבת הבימה, תל אביב

נאום - גמר אליפות הארץ בסקווש 2018, קניון איילון

נאום - גמר גביע המדינה בסקווש 2018, שער יפו, ירושלים